Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua cev 90X12,3/175

GF Uponor Ecoflex VIP Aqua cev 90X12,3/175
Del št.1160620

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla175
Item_UOMm
Višina enote artikla175
Teža enote artikla4,99
Postavka Dolžina enote1000

Measurements

Zunanji premer_do175
Zunanji premer_do190
Debelina stene_s112,3

Packaging

Dolžina embalaže2400
Embalaža GTIN06414900226073
Embalaža Volumen8,064
Količina pakiranja100
Širina embalaže1400
Teža embalaže499
Višina embalaže2400
Vrsta embalažeCoil

Product code

Item no LVI3010183
Item no EAN6414900506472
Item no NRF1475903
Item no GF35001160620
Item no GTIN06414900506472
Item no RSK2523142 

Status

Item Available From date2026-04-01

Dokumenti

Informacija o izdelku
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Poročilo o vgradnji/montaži
118 B1133509

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133509)

Montažna navodila
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex pipe handling (1046550)

Environmental Product Declaration (EPD)
838 B0000121835

Ecoflex VIP Aqua

Environmental Product Declaration (EPD)
850 B0000121836

Ecoflex VIP Aqua