Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo cev 50x4,6/140

GF Uponor Ecoflex VIP Thermo cev 50x4,6/140
Del št.1095715

Detajli izdelka

Dimenzije

Višina enote artikla140
Item_UOMm
Postavka Dolžina enote1000
Teža enote artikla1,94
Širina enote artikla140

Measurements

Zunanji premer_do150
Debelina stene_s14,6
Upogibni polmer M0,4
Zunanji premer_do140

Packaging

Dolžina embalaže2200
Embalaža GTIN06414905542444
Embalaža Volumen7,26
Količina pakiranja200
Širina embalaže1500
Teža embalaže389
Višina embalaže2200
Vrsta embalažeCoil

Product code

Item no NRF8360951
Item no EAN6414905479146
Item no GF35001095715
Item no RSK2266361
Item no VVS087808250
Item no LVI3010236
Item no GTIN06414905479146
Zamenjava predmeta 11160602

Status

Item Available Till date2027-06-30T00:00:00.000+0200

Dokumenti

Informacija o izdelku
1 KB1185021

GF PI Uponor Ecoflex VIP Thermo and VIP Aqua (1185021)

Poročilo o vgradnji/montaži
143 B1133497

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133497)

Montažna navodila
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex pipe handling (1046550)

Izjava o lastnostih
340 B1120772

Uponor DoP Ecoflex VIP Thermo SYS EN

Environmental Product Declaration (EPD)
857 B1162870

Uponor EPD Ecoflex VIP Thermo