Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Ecoflex zaključna gumi kapa 25-28+32+40/175

GF Uponor Ecoflex zaključna gumi kapa 25-28+32+40/175
Del št.1094252

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla0,55
Postavka Dolžina enote184
Item_UOMkos
Višina enote artikla175
Širina enote artikla175

Measurements

Notranji_premer_di140
Notranji_premer_di175
LENGTH_L184
Dolžina (l1)90
Notranji_premer_di225

Packaging

Dolžina embalaže184
Embalaža GTIN06414905291342
Embalaža Volumen0,005635
Količina pakiranja1
Širina embalaže175
Teža embalaže0,6
Višina embalaže175
Vrsta embalažePlastic_Bag

Product code

Item no LVI3010124
Item no GTIN06414905279319
Item no VVS087856641
Item no RSK2282718
Item no GF35001094252
Item no NRF8360948
Item no EAN6414905279319

Dokumenti

Montažna navodila
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex rubber end cap (1022116)

Tehnične informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)