Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Ecoflex zaključna gumi kapa 125/200

GF Uponor Ecoflex zaključna gumi kapa 125/200
Del št.1067757

Detajli izdelka

Dimenzije

Postavka Dolžina enote210
Širina enote artikla210
Item_UOMkos
Višina enote artikla100
Teža enote artikla0,7

Measurements

Notranji_premer_di200
LENGTH_L142
Notranji_premer_di2125
Dolžina (l1)90
Notranji_premer_di1125

Packaging

Dolžina embalaže210 -
Embalaža GTIN06414905415748 -
Embalaža Volumen0,00441 -
Količina pakiranja1 -
Širina embalaže210 -
Teža embalaže0,704 155,8
Višina embalaže100 -
Vrsta embalažePlastic_Bag -

Product code

Item no VVS087856892
Item no NRF8360673
Item no EAN4021598130234
Item no RSK2282760
Item no GF35001067757
Item no LVI3010128
Item no GTIN04021598130234

Dokumenti

Montažna navodila
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex rubber end cap (1022116)

Tehnične informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)