Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E koleno z zunanjim navojem 16-G1/2"

GF Uponor Q&E koleno z zunanjim navojem 16-G1/2"
Del št.1008666

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Višina enote artikla38
Širina enote artikla23
Postavka Dolžina enote42
Teža enote artikla0,01

Measurements

z115,3
Dolžina (l2)34
Cilindrični_navoj_G1/2
Z216
Dolžina (l1)30,6

Packaging

Dolžina embalaže185 282 1200
Embalaža GTIN06414905252879 06414900630603 06414905252893
Embalaža Volumen0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Embalažni material (kratek)PELD PAP_C -
Embalažni material (številka)04 20 -
Količina pakiranja5 80 8960
Širina embalaže110 187 800
Teža embalaže0,053 0,948 131,176
Višina embalaže50 97 914
Vrsta embalažePouch Medium_Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no RSK1896678
Item no GF35001008666
Item no LVI2072547
Item no EAN6414907054204
Item no VVS045276416
Item no GTIN06414907054204

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU