Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E koleno z zunanjim navojem 20-G1/2"

GF Uponor Q&E koleno z zunanjim navojem 20-G1/2"
Del št.1008667

Detajli izdelka

Dimenzije

Postavka Dolžina enote40
Širina enote artikla47
Item_UOMkos
Višina enote artikla24
Teža enote artikla0,013

Measurements

Cilindrični_navoj_G1/2
Z216
Dolžina (l2)38
z115,3
Dolžina (l1)30,6

Packaging

Dolžina embalaže185 282 1200
Embalaža GTIN06414905252909 06414900630597 06414905252923
Embalaža Volumen0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Embalažni material (kratek)PELD PAP_C -
Embalažni material (številka)04 20 -
Količina pakiranja5 60 6720
Širina embalaže110 187 800
Teža embalaže0,068 0,916 127,592
Višina embalaže50 97 914
Vrsta embalažePouch Medium_Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no VVS045276420
Item no LVI2072548
Item no EAN6414907054211
Item no RSK1896679
Item no GF35001008667
Item no GTIN06414907054211

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU