Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E reducirka 32-25

GF Uponor Q&E reducirka 32-25
Del št.1001240

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Širina enote artikla31
Postavka Dolžina enote31
Teža enote artikla0,03
Višina enote artikla64

Measurements

Dolžina (l2)35
z13
Dolžina (l1)28
LENGTH_L66

Packaging

Dolžina embalaže185 282 1200
Embalaža GTIN06414905250943 06414900630573 06414905250967
Embalaža Volumen0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Embalažni material (kratek)PELD PAP_C -
Embalažni material (številka)04 20 -
Količina pakiranja1 20 2240
Širina embalaže110 187 800
Teža embalaže0,033 0,76 110,12
Višina embalaže50 97 914
Vrsta embalažePouch Medium_Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no RSK1880249
Item no LVI2072365
Item no GTIN06414907050138
Item no NRF5111947
Item no EAN6414907050138
Item no VVS045271375
Item no GF35001001240

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU