Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E reducirni T kos 16-20-16

GF Uponor Q&E reducirni T kos 16-20-16
Del št.1008710

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Postavka Dolžina enote70
Širina enote artikla30
Teža enote artikla0,012
Višina enote artikla42

Measurements

Dolžina (l2)33
Z316,5
z116,5
Dolžina (l3)34,5
Dolžina (l1)34,5
Z211

Packaging

Dolžina embalaže185 282 1200
Embalaža GTIN06414905254606 06414900630764 06414905254620
Embalaža Volumen0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Embalažni material (kratek)PELD PAP_C -
Embalažni material (številka)04 20 -
Količina pakiranja5 40 4480
Širina embalaže135 187 800
Teža embalaže0,063 0,604 92,648
Višina embalaže50 97 914
Vrsta embalažePouch Medium_Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no RSK1808170
Item no LVI2022304
Item no GTIN06414907052057
Item no VVS045325217
Item no NRF5111984
Item no EAN6414907052057
Item no GF35001008710

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU