Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E reducirni T kos 40-32-32

GF Uponor Q&E reducirni T kos 40-32-32
Del št.1008709

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Postavka Dolžina enote125
Teža enote artikla0,087
Višina enote artikla47
Širina enote artikla74

Measurements

Dolžina (l2)56,5
Z324
Dolžina (l3)59
Dolžina (l1)67,5
Z221,5
z124

Packaging

Dolžina embalaže180 287 1200
Embalaža GTIN06414905254576 06414905254583 06414905254590
Embalaža Volumen0,0013365 0,00606144 0,87744
Količina pakiranja1 5 560
Širina embalaže165 192 800
Teža embalaže0,092 0,559 73,72
Višina embalaže45 110 914
Vrsta embalažePlastic_Bag Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no RSK1882090
Item no VVS045281581
Item no NRF5111983
Item no EAN6414907052286
Item no GF35001008709
Item no LVI2072246
Item no GTIN06414907052286

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU