Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Q&E spojka z zunanjim navojem 20-G1/2"

GF Uponor Q&E spojka z zunanjim navojem 20-G1/2"
Del št.1008662

Detajli izdelka

Dimenzije

Višina enote artikla25
Postavka Dolžina enote46
Teža enote artikla0,01
Item_UOMkos
Širina enote artikla25

Measurements

LENGTH_L46
Cilindrični_navoj_G1/2
z18
Dolžina (l1)16
Dolžina (l2)22

Packaging

Dolžina embalaže185 282 1200
Embalaža GTIN06414905252756 06414900630566 06414905671908
Embalaža Volumen0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Embalažni material (kratek)PELD PAP_C -
Embalažni material (številka)04 20 -
Količina pakiranja5 80 8960
Širina embalaže105 187 800
Teža embalaže0,052 0,932 129,384
Višina embalaže50 97 914
Vrsta embalažePouch Medium_Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no VVS045275020
Item no GF35001008662
Item no GTIN06414907054013
Item no LVI2072539
Item no EAN6414907054013
Item no RSK1899637

Dokumenti

Tehnične informacije
1 KB1119945

GF TI Uponor PE-Xa PIPING SYSTEMS (1119945)

Montažna navodila
1 KB1121763

GF IM Uponor Q&E (1121763)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1160630

Uponor EPD QetE PPSU