Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Radi Pipe cev, naravna, 50x4,6 50m

GF Uponor Radi Pipe cev, naravna, 50x4,6 50m
Del št.1008980

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla50
Teža enote artikla0,675
Item_UOMm
Višina enote artikla50
Postavka Dolžina enote1000

Measurements

Debelina stene_s4,6
Zunanji premer_do50

Packaging

Dolžina embalaže1250 1250
Embalaža GTIN06414905255849 06414905255856
Embalaža Volumen0,296875 2,303125
Količina pakiranja50 350
Širina embalaže1250 1250
Teža embalaže35,2 271,4
Višina embalaže190 1474
Vrsta embalažeCoil -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no NRF8362319
Item no EAN7321500018481
Item no LVI2012152
Item no GTIN07321500018481
Item no RSK2418024
Item no NOBB41947144
Item no VVS087230350
Item no GF35001008980

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1187006

GF IM Uponor PE-Xa (1187006)

Tehnične informacije
1 KB1118689

GF TI Uponor PE-Xa piping systems (1118689)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1161958

Uponor EPD Radi Pipe