Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor RS prirobnica RS3-DN80

GF Uponor RS prirobnica RS3-DN80
Del št.1029129

Detajli izdelka

Dimenzije

Višina enote artikla46
Item_UOMkos
Postavka Dolžina enote200
Širina enote artikla200
Teža enote artikla4,452

Measurements

LENGTH_L45
Zunanji premer_do200
Notranji_premer_di78,1
z125
Z Meritev k160

Packaging

Dolžina embalaže250 1200
Embalaža GTIN06414905481323 06414905481330
Embalaža Volumen0,0031725 0,864
Količina pakiranja1 90
Širina embalaže235 800
Teža embalaže4,62 429,687
Višina embalaže54 900
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no NRF5071245
Item no EAN4021598106666
Item no GF35001029129
Item no RSK1899498
Item no LVI1720833
Item no GTIN04021598106666
Item no VVS045458080

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1187006

GF IM Uponor PE-Xa (1187006)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Certifikat
409 B1013450

UPONOR SAMPLE MLC PIPE WHITE 50X4,5 LENGTH 30CM

Certifikat
409 B1013402

UPONOR SAMPLE MLC PIPE WHITE 32X3 LENGTH 30CM