Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor S-Press kompozitno koleno 45° 40-40

GF Uponor S-Press kompozitno koleno 45° 40-40
Del št.1046388

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla64
Item_UOMkos
Višina enote artikla47
Teža enote artikla0,123
Postavka Dolžina enote64

Measurements

Z216,6
Dolžina (l1)55,6
z116,6
Dolžina (l2)55,6

Packaging

Dolžina embalaže176 1120
Embalaža GTIN06414905287536 06414905287543
Embalaža Volumen0,00211464 0,4775232
Količina pakiranja5 960
Širina embalaže135 748
Teža embalaže0,654 132,538
Višina embalaže89 570
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no NRF5071977
Item no EAN4021598112629
Item no RSK1877962
Item no NOBB48505478
Item no LVI1721056
Item no GTIN04021598112629
Item no VVS087433140
Item no GF35001046388

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Certifikat
409 B1013450

UPONOR SAMPLE MLC PIPE WHITE 50X4,5 LENGTH 30CM

Certifikat
409 B1013402

UPONOR SAMPLE MLC PIPE WHITE 32X3 LENGTH 30CM

Environmental Product Declaration (EPD)
906 B1162874

Uponor EPD S-Press

Brošura
277 B1141469

UPONOR DGNB S-PRESS PLUS PPSU 40-75 Fittings