Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor S-Press kompozitno koleno 75-75

GF Uponor S-Press kompozitno koleno 75-75
Del št.1032878

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla151
Postavka Dolžina enote151
Teža enote artikla0,625
Item_UOMkos
Višina enote artikla84

Measurements

Z246,6
Dolžina (l2)107,5
z146,6
Dolžina (l1)107,5

Packaging

Dolžina embalaže160 1200
Embalaža GTIN06414905281084 06414905281091
Embalaža Volumen0,002688 0,72576
Količina pakiranja1 210
Širina embalaže160 800
Teža embalaže0,725 177,25
Višina embalaže105 756
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no NRF5114359
Item no EAN6414905220779
Item no VVS087430175
Item no GF35001032878
Item no LVI1720115
Item no GTIN06414905220779
Item no RSK1896574
Item no NOBB54938955

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Environmental Product Declaration (EPD)
906 B1162874

Uponor EPD S-Press

Brošura
277 B1141469

UPONOR DGNB S-PRESS PLUS PPSU 40-75 Fittings