Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor S-Press PLUS adapter 25-28CU

GF Uponor S-Press PLUS adapter 25-28CU
Del št.1070619

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla0,135
Širina enote artikla32.3
Višina enote artikla32.3
Item_UOMkos
Postavka Dolžina enote92

Measurements

LENGTH_L92
z120,7
Dolžina (l1)43
Dolžina (l2)28,3

Packaging

Dolžina embalaže176 1200
Embalaža GTIN06414905468799 06414905499724
Embalaža Volumen0,001049488 0,65088
Količina pakiranja5 1920
Širina embalaže67 800
Teža embalaže0,712 298,56
Višina embalaže89 678
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no VVS045485025
Item no LVI1720793
Item no GTIN06414905219391
Item no NRF5114541
Item no EAN6414905219391
Item no NOBB55171385
Item no RSK1899444
Item no GF35001070619

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Certifikat
2 KB1030794

Uponor CER MLC SYS MECH DVGW CW8801CO0389 DE EN

Environmental Product Declaration (EPD)
916 B1162875

Uponor EPD S-Press PLUS