Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor S-Press PLUS koleno 20-20

GF Uponor S-Press PLUS koleno 20-20
Del št.1070524

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Teža enote artikla0,078
Višina enote artikla50.2
Postavka Dolžina enote50.2
Širina enote artikla26

Measurements

Dolžina (l1)37,3
z116
Z216
Dolžina (l2)37,3

Packaging

Dolžina embalaže176 277 1200
Embalaža GTIN06414905468409 06414905424177 06414905499335
Embalaža Volumen0,001049488 0,009321604 0,67968
Količina pakiranja10 80 3840
Širina embalaže67 179 800
Teža embalaže0,817 6,796 345,12
Višina embalaže89 188 708
Vrsta embalažeBase_Box Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no RSK1896530
Item no LVI1720190
Item no GTIN06414905218448
Item no NOBB55171953
Item no NRF5114451
Item no EAN6414905218448
Item no GF35001070524
Item no VVS045470120

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)

Certifikat
2 KB1030794

Uponor CER MLC SYS MECH DVGW CW8801CO0389 DE EN

Environmental Product Declaration (EPD)
916 B1162875

Uponor EPD S-Press PLUS