Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Smatrix Base PRO krmilnik

GF Uponor Smatrix Base PRO krmilnik
Del št.1120013

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla1,474
Item_UOMkos
Višina enote artikla55
Širina enote artikla110
Postavka Dolžina enote336

Measurements

Z Mera h55
LENGTH_L336
Z Meritev w110

Packaging

Dolžina embalaže380 400 1200
Embalaža GTIN06414905631100 06414905631117 06414905631124
Embalaža Volumen0,004712 0,036 1,44
Količina pakiranja1 4 96
Širina embalaže155 300 800
Teža embalaže2,35 10,9 281,6
Višina embalaže80 300 1500
Vrsta embalažeBase_Box --
Vrsta pakiranja-Medium_Box Pallet

Product code

Item no LVI2022164
Item no GTIN06414905631094
Item no RSK2988993
Item no GF35001120013
Item no NRF8361402
Item no EAN6414905631094
Item no VVS466258012

Dokumenti

Montažna navodila
440 B1090255

GF IM Uponor Smatrix Base PRO controller (1090255)

Informacija o izdelku
166 B1135098

GF PI Uponor Smatrix Base PRO Modbus RTU (1135098)

Poročilo o vgradnji/montaži
2 KB1143290

GF IR Uponor Smatrix Base PRO (1143290)

EU - Izjava o skladnosti
948 B1120596

Uponor DoC Smatrix Base PRO 1120013 INT