Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Smatrix stenski okvir T-X RAL9016

GF Uponor Smatrix stenski okvir T-X RAL9016
Del št.1086986

Detajli izdelka

Dimenzije

Postavka Dolžina enote90
Višina enote artikla12
Item_UOMkos
Teža enote artikla0,019
Širina enote artikla90

Measurements

Z Meritev w90
Z Mera h12
LENGTH_L90

Packaging

Dolžina embalaže90 400 1200
Embalaža GTIN06414905284726 06414905284733 06414905284740
Embalaža Volumen0,0000972 0,036 1,44
Količina pakiranja1 250 6000
Širina embalaže90 300 800
Teža embalaže0,02 6 169
Višina embalaže12 300 1500
Vrsta embalažePlastic_Bag Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no NRF8361084
Item no EAN4021598149168
Item no GF35001086986
Item no LVI2024521
Item no GTIN04021598149168
Item no NOBB51166776
Item no RSK2987791
Item no VVS466252021

Dokumenti

Tehnične informacije
11 KB1116283

GF TI Uponor Smatrix (1116283)

Informacija o izdelku
2 KB1087488

GF PI Uponor Smatrix regulatory conformance (1087488)

Informacija o izdelku
564 B1068132

GF PI Uponor Smatrix actuator compatibility (1068132)