Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Uni-C vijačna spojka 16-1/2"

GF Uponor Uni-C vijačna spojka 16-1/2"
Del št.1058086

Detajli izdelka

Dimenzije

Širina enote artikla28
Item_UOMkos
Višina enote artikla28
Teža enote artikla0,042
Postavka Dolžina enote24

Measurements

Dolžina (l2)7,4
LENGTH_L22,5
Dolžina (l1)13
Cilindrični_navoj_G0,5
z14,2

Packaging

Dolžina embalaže25 176 1120
Embalaža GTIN06414905409242 06414905409259 06414905409266
Embalaža Volumen0,000021025 0,00211464 0,4775232
Količina pakiranja1 25 2400
Širina embalaže29 135 748
Teža embalaže0,044 1,089 114,662
Višina embalaže29 89 570
Vrsta embalažePlastic_Bag Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no EAN4021598119635
Item no NRF5071441
Item no NOBB48505134
Item no GTIN04021598119635
Item no VVS045467189
Item no GF35001058086

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)