Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Uni-X vijačna spojka 25-3/4"FT Euro

GF Uponor Uni-X vijačna spojka 25-3/4"FT Euro
Del št.1058093

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla0,1
Item_UOMkos
Višina enote artikla35
Postavka Dolžina enote30
Širina enote artikla35

Measurements

Dolžina (l1)14,1
LENGTH_L27
Cilindrični_navoj_G0,75
z16,9
Dolžina (l2)7,9

Packaging

Dolžina embalaže31 176 1200
Embalaža GTIN06414905409501 06414905409556 06414905409563
Embalaža Volumen0,000040176 0,00211464 0,39456
Količina pakiranja1 25 2400
Širina embalaže36 135 800
Teža embalaže0,11 2,539 267,4
Višina embalaže36 89 411
Vrsta embalažePlastic_Bag Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no GTIN04021598119703
Item no NRF5071447
Item no NOBB48505293
Item no VVS045467310
Item no GF35001058093
Item no EAN4021598119703

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1239731

GF IM Uponor Uni Pipe PLUS and S-Press system (1239731)

Poročilo o vgradnji/montaži
116 B1120119

GF IR Uponor MLC leak test report TW water (1120119)

Poročilo o vgradnji/montaži
127 B1120120

GF IR Uponor MLC flushing protocol TW water (1120120)