Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Vario PLUS termopogon MT 24V 1W IP54

GF Uponor Vario PLUS termopogon MT 24V 1W IP54
Del št.1141679

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla0,12
Postavka Dolžina enote50
Višina enote artikla83
Item_UOMkos
Širina enote artikla30

Measurements

Z Mera h83
Zunanji premer_do50

Packaging

Dolžina embalaže55 590 1200
Embalaža GTIN06414900383851 06414900385381 06414900385411
Embalaža Volumen0,00042075 0,0556665 0,96
Količina pakiranja1 100 1200
Širina embalaže45 370 800
Teža embalaže0,13 14 205
Višina embalaže170 255 1000
Vrsta embalažeBase_Box --
Vrsta pakiranja-Medium_Box Pallet

Product code

Item no NRF8361389
Item no EAN6414900383790
Item no LVI2022273
Item no GTIN06414900383790
Item no VVS466235524
Item no GF35001141679
Item no RSK2973124

Status

Item Available From date2024-01-01

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1143145

GF IM Uponor Vario actuator (1143145)

EU - Izjava o skladnosti
772 B1143558

Uponor DoC Vario 1141676 INT