Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Vario S razdelilec 12xG3/4 Euro - G1

GF Uponor Vario S razdelilec 12xG3/4 Euro - G1
Del št.1140843

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Višina enote artikla40
Teža enote artikla7
Širina enote artikla235
Postavka Dolžina enote710

Measurements

Z Meritev b50
Z Mera h250
Dolžina (l2)87
Z Mera h73
Z Meritev k1336
LENGTH_L714
Z Mera h130
Z Meritev w357
Dolžina (l1)77
Z Mera b1217
Z Meritev k635

Packaging

Dolžina embalaže767 1200
Embalaža GTIN06414900500821 06414900322980
Embalaža Volumen0,011463582 0,95616
Količina pakiranja1 54
Širina embalaže318 800
Teža embalaže7,1 408,4
Višina embalaže47 996
Vrsta embalažeBase_Box -
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no NRF8361371
Item no GF35001140843
Item no GTIN06414900440509
Item no LVI2022300
Item no EAN6414900440509
Item no VVS8361371

Status

Item Available From date2024-09-02

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1143222

GF IM Uponor Vario S manifold (1143222)