Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Wipex fiksna točka G3

GF Uponor Wipex fiksna točka G3
Del št.1018305

Detajli izdelka

Dimenzije

Višina enote artikla140
Item_UOMkos
Teža enote artikla2,057
Širina enote artikla102
Postavka Dolžina enote102

Measurements

LENGTH_L135
Cilindrični_navoj_G3
Cilindrični_navoj_G13
z1111

Packaging

Dolžina embalaže105 272 1200
Embalaža GTIN06414905437818 06414905446636 06414905490639
Embalaža Volumen0,001576575 0,0100572 0,672
Količina pakiranja1 5 240
Širina embalaže105 255 800
Teža embalaže2,072 10,649 536,152
Višina embalaže143 145 700
Vrsta embalažePlastic_Bag Box -
Vrsta pakiranja--Pallet

Product code

Item no LVI1938080
Item no GTIN07331541099714
Item no NOBB41946217
Item no RSK2410655
Item no VVS087837080
Item no NRF8360764
Item no EAN7331541099714
Item no GF35001018305

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Poročilo o vgradnji/montaži
143 B1133497

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133497)

Poročilo o vgradnji/montaži
118 B1133509

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133509)