Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Wipex prirobnica F40/4-110/G1 1/2

GF Uponor Wipex prirobnica F40/4-110/G1 1/2
Del št.1018361

Detajli izdelka

Dimenzije

Višina enote artikla29
Item_UOMkos
Teža enote artikla2,574
Postavka Dolžina enote150
Širina enote artikla150

Measurements

Zunanji premer_do150
Cilindrični_navoj_G1 1/2
Z Meritev k110

Packaging

Dolžina embalaže152 355
Embalaža GTIN06414905437917 06414905446735
Embalaža Volumen0,000716224 0,010410375
Količina pakiranja1 5
Širina embalaže152 255
Teža embalaže2,586 12,95
Višina embalaže31 115
Vrsta embalažePlastic_Bag Box

Product code

Item no GTIN07331541099318
Item no NOBB41946134
Item no RSK2410647
Item no NRF8360753
Item no EAN7331541099318
Item no GF35001018361
Item no VVS087844040

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Poročilo o vgradnji/montaži
143 B1133497

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133497)

Poročilo o vgradnji/montaži
118 B1133509

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133509)