Naplňte nákupní košík BIM z katalogu produktů

GF Uponor S-Press PLUS koleno 25-25

GF Uponor S-Press PLUS koleno 25-25
Obj. č.1039931

Podrobnosti o položce

Dimensions

Item_UOMks
Jednotková hmotnost položky0,057
Výška jednotky položky63.6
Položka Délka jednotky63.6
Šířka jednotky položky32.2

Measurements

Délka (l1)47,5
z119,2
Z219,2
Délka (l2)47,5

Packaging

Balení GTIN06414905635092 06414905635108 06414905289721
Délka balení176 357 1200
Hmotnost balení0,644 5,672 161,128
Množství v balení10 80 1920
Objem balení0,00211464 0,018555075 0,68256
Šířka balení135 275 800
Typ baleníBase_Box Box Pallet
Výška balení89 189 711

Product code

Item no RSK1896527
Item no LVI1720688
Item no GTIN06414905228706
Item no NOBB55171476
Item no NRF5114383
Item no EAN6414905228706
Item no GF35001039931
Item no VVS087430125