Naplňte nákupní košík BIM z katalogu produktů

GF Uponor Smatrix Wave regulační set

GF Uponor Smatrix Wave regulační set
Obj. č.1093024

Podrobnosti o položce

Dimensions

Šířka jednotky položky110
Výška jednotky položky50
Item_UOMset
Položka Délka jednotky450
Jednotková hmotnost položky1,5900

Measurements

LENGTH_L450
Z Měření h50
Z Měření w110

Packaging

Balení GTIN06414905441563 06414905443321 06414905287215
Délka balení370 400 1200
Hmotnost balení2,0500 6,8600 189,64
Množství v balení1 3 72
Objem balení0,007104 0,048 1,00224
Šířka balení240 400 800
Typ baleníBase_Box Medium_Box Pallet
Výška balení80 300 1044

Product code

Item no GTIN06414905228089
Item no LVI2024567
Item no EAN6414905228089
Item no GF35001093024
Item no RSK2988494
Item no VVS466251340

Status

Item Available Till date2026-12-31T00:00:00.000+0100

Dokumenty

Informace o produktu
159 B1097169

GF PI Uponor Smatrix Wave Pulse (1097169)

Informace o produktu
111 B1097165

GF PI Uponor Smatrix Pulse (1097165)

Informace o produktu
8 KB1087489

GF PI Uponor Smatrix safety instructions (1087489)

Prohlášení o shodě
804 B1132747

Uponor DoC Smatrix 1071660 INT (1132747)