Täytä BIM-ostoskori tuoteluettelosta

GF Uponor S-Press puristusliitin DR UK 50-R2"

GF Uponor S-Press puristusliitin DR UK 50-R2"
Osan numero1046945

Tuotetiedot

Mitat

Item_UOMkpl
Tuote Yksikköpaino0,761
Tuote Yksikön pituus60
Tuote Yksikön korkeus82
Tuote Yksikön leveys60

Measurements

Miessäie_R2
LENGTH_L83,5
Pituus (l2)37,5
Pituus (l1)24
z122

Packaging

Pakkauksen korkeus90 -
Pakkauksen leveys135 800
Pakkauksen paino2,351 424,525
Pakkauksen pituus175 1200
Pakkaus GTIN06414905401871 06414905401888
Pakkauskorkeus-684
Pakkausmäärä3 525
Pakkaustilavuus0,00212625 0,65664
PakkaustyyppiBase_Box Pallet

Product code

Item no NRF5079091
Item no LVI1723878
Item no EAN4021598114418
Item no GTIN04021598114418
Tuotteen vaihto 11046906
Item no RSK1878148

Status

Item Available Till date2026-12-31T00:00:00.000+0100