Napunite BIM košaricu iz kataloga proizvoda

GF Uponor Aqua PLUS adapter sa vanjskim navojem 1" G3/4"

GF Uponor Aqua PLUS adapter sa vanjskim navojem 1" G3/4"
Dio br.1048002

Detalji o proizvodu

Dimenzije

Visina jedinice42
Item_UOMkom.
Širina jedinice42
Jedinična težina stavke0,029
Stavka Jedinična duljina50

Measurements

LENGTH_L48,5
Duljina (l2)15
Duljina (l1)16,5
Cilindrični_navoj_G3/4
z117

Packaging

Duljina pakiranja185 282 1200
Količina pakiranja1 20 2240
Materijal pakiranja (broj)04 20 -
Materijal pakiranja (kratko)PELD PAP_C -
Pakiranje GTIN06414905404889 06414900630641 06414905404902
Pakiranje Volumen0,0008325 -0,8774399999999999
Širina pakiranja115 187 800
Težina pakiranja0,032 0,74 107,88
Visina pakiranja50 97 914
Vrsta pakiranjaPouch Medium_Box Pallet
Zapremina pakiranja-0,000801 -

Product code

Item no VVS087607808
Item no GF35001048002
Item no RSK1878138
Item no NRF5110726
Item no EAN6414905201044
Item no LVI2072124
Item no GTIN06414905201044

Status

MTO (longer delivery times)Stavka dostupna na zahtjev, minimalno vrijeme isporuke 2 tjedna

Dokumenti

Tehničke informacije
6 KB1103000

GF TI Uponor Aqua PLUS razdjelnik (1103000)

Priručnik za postavljanje
2 KB1089672

GF IM Uponor Aqua PLUS razdjelnik (1089672)