Completați coșul de cumpărături BIM din catalogul de produse

GF Uponor Ecoflex Thermo preizolată 2x25x2,3/175

GF Uponor Ecoflex Thermo preizolată 2x25x2,3/175
Partea nr.1018134

Detalii articol

Dimensiuni

Înălțimea unității articolului175
Lățimea unității articolului175
Item_UOMm
Greutatea unității articolului1,92
Lungimea unității articolului1000

Measurements

Raza de curbare M0,5
Grosimea peretelui_s12,3
Diametrul exterior_do225
Diametrul exterior_do125
Diametrul exterior_do175
Grosimea peretelui_s22,3

Packaging

Ambalaj GTIN06414905437368
Cantitate ambalare200
Greutate ambalaj384
Înălțimea ambalajului2400
Lățimea ambalajului2400
Lungimea ambalajului1800
Tip ambalajCoil
Volumul ambalajului10,368

Product code

Item no LVI3010232
Item no GTIN06414905210251
Item no GF35001018134
Item no VVS087809025
Item no RSK2190561
Item no NRF8360502
Item no EAN6414905210251

Documents

Raport de instalare
117 B1133496

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133496)

Manual de instalare
1 KB1046550

GF IM Uponor Ecoflex pipe handling (1046550)

Informații tehnice
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)

Environmental Product Declaration (EPD)
4 KB1161957

Uponor EPD Ecoflex Thermo (1161957)

Broșură
285 B1141508

UPONOR DGNB ECOFLEX Thermo (1141508)