Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Ecoflex jašek 6x140/175/200

GF Uponor Ecoflex jašek 6x140/175/200
Del št.1018326

Detajli izdelka

Dimenzije

Item_UOMkos
Širina enote artikla1316
Postavka Dolžina enote1652
Teža enote artikla51
Višina enote artikla725

Measurements

LENGTH_L1652
Z Mera h1420
Notranji_premer_di760
Z Meritev b300
Dolžina (l1)1316
Z Mera h725
Zunanji premer_do940
Z Mera h2200

Packaging

Dolžina embalaže-1650
Embalaža GTIN06414900324847 06414905490677
Embalaža Volumen-5,0094
Količina pakiranja-3
Širina embalaže-1320
Teža embalaže-178
Višina embalaže-2300
Vrsta pakiranja-Pallet

Product code

Item no RSK2190554
Item no LVI3010807
Item no GTIN06414905230020
Item no GF35001018326
Item no NRF8360631
Item no EAN6414905230020
Item no VVS087918006
Item no NOBB41945744

Dokumenti

Informacija o izdelku
681 B1092066

GF PI Uponor Ecoflex heavy traffic load (1092066)

Montažna navodila
794 B1071353

GF IM Uponor Ecoflex jašek (1071353)

Tehnične informacije
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)