Iz kataloga izdelkov napolnite košarico BIM

GF Uponor Wipex reducirka ZN x NN G3-G1 1/4

GF Uponor Wipex reducirka ZN x NN G3-G1 1/4
Del št.1018375

Detajli izdelka

Dimenzije

Teža enote artikla1,04
Širina enote artikla105
Višina enote artikla55
Item_UOMkos
Postavka Dolžina enote105

Measurements

LENGTH_L51
z127
Cilindrični_navoj_G3
Cilindrični_navoj_G11 1/4

Packaging

Dolžina embalaže108 272
Embalaža GTIN06414905438020 06414905446841
Embalaža Volumen0,000676512 0,00986
Količina pakiranja1 10
Širina embalaže108 250
Teža embalaže1,047 10,597
Višina embalaže58 145
Vrsta embalažePlastic_Bag Box

Product code

Item no VVS087836178
Item no LVI1934070
Item no GTIN07331541098991
Item no NRF8360737
Item no EAN7331541098991
Item no NOBB41946081
Item no RSK2410642
Item no GF35001018375

Dokumenti

Montažna navodila
1 KB1068123

GF IM Uponor Wipex base part (1068123)

Poročilo o vgradnji/montaži
143 B1133497

GF IR Uponor Ecoflex pressure test heating (1133497)

Poročilo o vgradnji/montaži
118 B1133509

GF IR Uponor Ecoflex pressure test water pipes (1133509)