Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor S-Press persbek 32

GF Uponor S-Press persbek 32
Ar. Nr.1007088

Artikeldetails

Afmetingen

Artikel Eenheid Gewicht2,0
Artikeleenheid Breedte105
Artikel Eenheid Hoogte35
Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte152

Packaging

Verpakking GTIN06414905433513
Verpakkingsbreedte120
Verpakkingsgewicht2,05
Verpakkingshoeveelheid1
Verpakkingshoogte55
Verpakkingslengte180
VerpakkingstypeBase_Box
Verpakkingsvolume0,001188

Product code

Item no VVS045498132
Item no LVI1725926
Item no GTIN04021598100176
Item no NRF5071855
Item no EAN4021598100176
Item no NOBB46853686
Item no RSK1876994
Item no GF35001007088

Documenten

Installatiehandleiding
893 B1087250

GF IM Uponor S-Press persbek (1087250)

Technische informatie
6 KB1119966

GF TI Uponor MLC tap water and heating (1119966)