Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Aqua PLUS MT overgangsknie binnendraad 1"-1"FT

GF Uponor Aqua PLUS MT overgangsknie binnendraad 1"-1"FT
Ar. Nr.1063782

Artikeldetails

Afmetingen

Artikel Eenheid Gewicht0,034
Item_UOMst.
Artikeleenheid Breedte38
Artikel Eenheid Hoogte62
Artikeleenheid Lengte60

Measurements

Lengte (l1)38,5
Lengte (l2)35
z122
Z220

Packaging

Verpakking GTIN06414900383486 06414905414529 06414905414543
Verpakkingsbreedte120 187 800
Verpakkingsgewicht0,039 0,88 123,56
Verpakkingshoeveelheid1 20 2240
Verpakkingshoogte70 97 914
Verpakkingslengte202 282 1200
Verpakkingsmateriaal (kort)PELD PAP_C -
Verpakkingsmateriaal (nummer)04 20 -
VerpakkingstypePouch Box Pallet
Verpakkingsvolume0,0013433 0,00511519 0,8774399999999999

Product code

Item no NRF5110197
Item no EAN6414905203284
Item no RSK1881078
Item no VVS087607708
Item no NOBB47564315
Item no LVI2072147
Item no GTIN06414905203284
Item no GF35001063782