Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Q&E T-stuk verlopend 32-20-25

GF Uponor Q&E T-stuk verlopend 32-20-25
Ar. Nr.1001422

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte96
Artikeleenheid Breedte55
Artikel Eenheid Hoogte28
Artikel Eenheid Gewicht0,038

Measurements

Lengte (l2)39,8
Z316,5
z116,5
Lengte (l1)51,5
Z217,8
Lengte (l3)44

Packaging

Verpakking GTIN06414905251100 06414900630672 06414905251124
Verpakkingsbreedte120 187 800
Verpakkingsgewicht0,041 0,715 105,08
Verpakkingshoeveelheid1 15 1680
Verpakkingshoogte50 97 914
Verpakkingslengte185 282 1200
Verpakkingsmateriaal (kort)PELD PAP_C -
Verpakkingsmateriaal (nummer)04 20 -
VerpakkingstypePouch Medium_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no RSK1880284
Item no LVI2072427
Item no GTIN06414907052187
Item no NRF5111951
Item no EAN6414907052187
Item no GF35001001422
Item no VVS045281370