Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Q&E T-stuk verlopend 32-20-32

GF Uponor Q&E T-stuk verlopend 32-20-32
Ar. Nr.1001424

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte104
Artikeleenheid Breedte30
Artikel Eenheid Gewicht0,05
Artikel Eenheid Hoogte55

Measurements

Lengte (l2)39,8
Z316,5
z116,5
Lengte (l3)51,5
Lengte (l1)51,5
Z217,8

Packaging

Verpakking GTIN06414905251131 06414900630740 06414905251155
Verpakkingsbreedte135 187 800
Verpakkingsgewicht0,053 0,895 125,240
Verpakkingshoeveelheid1 15 1680
Verpakkingshoogte50 97 914
Verpakkingslengte185 282 1200
Verpakkingsmateriaal (kort)PELD PAP_C -
Verpakkingsmateriaal (nummer)04 20 -
VerpakkingstypePouch Medium_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,0008325 0,000801 0,8774399999999999

Product code

Item no RSK1880285
Item no LVI2072428
Item no GTIN06414907052194
Item no VVS045281367
Item no NRF5111952
Item no EAN6414907052194
Item no GF35001001424