Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Q&E Verloop T-stuk 40-25-40

GF Uponor Q&E Verloop T-stuk 40-25-40
Ar. Nr.1008695

Artikeldetails

Afmetingen

Artikeleenheid Breedte52
Artikel Eenheid Hoogte67
Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte125
Artikel Eenheid Gewicht0,086

Measurements

z119,5
Lengte (l1)63
Z221,5
Lengte (l2)49
Z319,5
Lengte (l3)63

Packaging

Verpakking GTIN06414905254217 06414905254255 06414905254262
Verpakkingsbreedte53 187 748
Verpakkingsgewicht0,09 0,582 65,139
Verpakkingshoeveelheid1 5 560
Verpakkingshoogte68 107 749
Verpakkingslengte126 280 1120
VerpakkingstypePlastic_Bag Box Pallet
Verpakkingsvolume0,000454104 0,00560252 0,62748224

Product code

Item no LVI2072243
Item no GTIN06414907052279
Item no NRF5111971
Item no EAN6414907052279
Item no GF35001008695
Item no RSK1882087
Item no VVS045281580