Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Q&E zekeringsring 20

GF Uponor Q&E zekeringsring 20
Ar. Nr.1057454

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikel Eenheid Gewicht0,01
Artikel Eenheid Hoogte19
Artikeleenheid Lengte24
Artikeleenheid Breedte24

Measurements

Binnendiameter_di20,2
Buitendiameter_do29,2
Z1
LENGTH_L20

Packaging

Verpakking GTIN06414905408719 06414905408726 06414905408733
Verpakkingsbreedte120 253 800
Verpakkingsgewicht0,204 5,444 220,984
Verpakkingshoeveelheid20 520 18720
Verpakkingshoogte260 290 1029
Verpakkingslengte112 280 1200
VerpakkingstypePlastic_Bag Box Pallet
Verpakkingsvolume0,0034944 0,0205436 0,98784

Product code

Item no RSK1880309
Item no LVI2072937
Item no GTIN07321500054472
Item no NOBB48166932
Item no NRF5110122
Item no EAN7321500054472
Item no GF35001057454
Item no VVS045338220