Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor RS adapter 32-RS2

GF Uponor RS adapter 32-RS2
Ar. Nr.1095820

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikel Eenheid Gewicht0,384
Artikel Eenheid Hoogte70
Artikeleenheid Breedte70
Artikeleenheid Lengte75

Measurements

LENGTH_L74,9
Lengte (l1)20,1
z126,5
Lengte (l2)28,3

Packaging

Verpakking GTIN06414905481620 06414905555598
Verpakkingsbreedte100 1200
Verpakkingsgewicht0,435 184,43
Verpakkingshoeveelheid1 378
Verpakkingshoogte80 600
Verpakkingslengte120 800
VerpakkingstypeBase_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,00096 0,576

Product code

Item no RSK1899576
Item no LVI1720819
Item no GTIN06414905480135
Item no GF35001095820
Item no VVS045450332
Item no NRF5071229
Item no EAN6414905480135