Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor RS knie 90° RS2-RS2

GF Uponor RS knie 90° RS2-RS2
Ar. Nr.1029138

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikel Eenheid Hoogte69
Artikeleenheid Breedte84
Artikeleenheid Lengte84
Artikel Eenheid Gewicht0,538

Measurements

Lengte (l2)51
Lengte (l1)51

Packaging

Verpakking GTIN06414905439454 06414905491360
Verpakkingsbreedte115 800
Verpakkingsgewicht0,602 202,28
Verpakkingshoeveelheid1 336
Verpakkingshoogte81 680
Verpakkingslengte150 1200
VerpakkingstypeBase_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,00139725 0,6528

Product code

Item no RSK1896578
Item no GF35001029138
Item no NRF5071221
Item no EAN4021598106758
Item no VVS045453112
Item no LVI1720811
Item no GTIN04021598106758