Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor RS verlengstuk RS2-RS2 l=5mm

GF Uponor RS verlengstuk RS2-RS2 l=5mm
Ar. Nr.1046750

Artikeldetails

Afmetingen

Artikeleenheid Lengte65
Item_UOMst.
Artikel Eenheid Gewicht0,355
Artikel Eenheid Hoogte46
Artikeleenheid Breedte65

Measurements

Lengte (l2)20
LENGTH_L45
Lengte (l1)20
z15

Packaging

Verpakking GTIN06414905483020 06414905483037
Verpakkingsbreedte100 800
Verpakkingsgewicht0,421 201,99
Verpakkingshoeveelheid1 480
Verpakkingshoogte82 680
Verpakkingslengte120 1200
VerpakkingstypeBase_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,000984 0,6528

Product code

Item no NRF5079085
Item no EAN4021598113077
Item no RSK1877798
Item no LVI1720636
Item no GTIN04021598113077
Item no GF35001046750
Item no VVS045458205