Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor S-Press composiet knie 45° 75-75

GF Uponor S-Press composiet knie 45° 75-75
Ar. Nr.1032880

Artikeldetails

Afmetingen

Artikeleenheid Lengte173
Item_UOMst.
Artikel Eenheid Hoogte84
Artikel Eenheid Gewicht0,547
Artikeleenheid Breedte130

Measurements

Lengte (l2)86,3
Lengte (l1)86,3
z125,4
Z225,4

Packaging

Verpakking GTIN06414905281053 06414905281077
Verpakkingsbreedte193 800
Verpakkingsgewicht0,647 149,224
Verpakkingshoeveelheid1 192
Verpakkingshoogte105 756
Verpakkingslengte182 1200
VerpakkingstypeBase_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,00368823 0,72576

Product code

Item no VVS087433175
Item no GF35001032880
Item no RSK1896576
Item no NOBB54938974
Item no LVI1720117
Item no GTIN06414905220793
Item no NRF5114362
Item no EAN6414905220793