Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor S-Press PLUS knie 90º binnendraad 20-Rp1/2"

GF Uponor S-Press PLUS knie 90º binnendraad 20-Rp1/2"
Ar. Nr.1070540

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte53.5
Artikel Eenheid Hoogte49.2
Artikel Eenheid Gewicht0,097
Artikeleenheid Breedte26

Measurements

Binnendraad Rp0,5
Z219,2
z121,3
Lengte (l1)36,3
Lengte (l2)40,5

Packaging

Verpakking GTIN06414905468478 06414905424283 06414905499403
Verpakkingsbreedte67 179 800
Verpakkingsgewicht1,007 8,316 418,08
Verpakkingshoeveelheid10 80 3840
Verpakkingshoogte89 188 708
Verpakkingslengte176 277 1200
VerpakkingstypeBase_Box Box Pallet
Verpakkingsvolume0,001049488 0,009321604 0,67968

Product code

Item no RSK1896542
Item no GF35001070540
Item no NRF5114468
Item no EAN6414905218608
Item no NOBB55172112
Item no VVS045472239
Item no LVI1720728
Item no GTIN06414905218608