Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor S-Press PLUS puntstuk 32-R1 1/4"

GF Uponor S-Press PLUS puntstuk 32-R1 1/4"
Ar. Nr.1070510

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte66
Artikel Eenheid Gewicht0,252
Artikel Eenheid Hoogte49
Artikeleenheid Breedte46

Measurements

Lengte (l1)18,8
z118,9
Lengte (l2)28,4
Mannelijke_thread_R1 1/4
LENGTH_L66,1

Packaging

Verpakking GTIN06414905468287 06414905424054 06414905499212
Verpakkingsbreedte135 179 800
Verpakkingsgewicht1,299 5,456 287,52
Verpakkingshoeveelheid5 20 960
Verpakkingshoogte89 188 708
Verpakkingslengte176 277 1200
VerpakkingstypeBase_Box Box Pallet
Verpakkingsvolume0,00211464 0,009321604 0,67968

Product code

Item no RSK1899419
Item no GF35001070510
Item no VVS045481035
Item no NRF5114436
Item no EAN6414905218301
Item no NOBB55171843
Item no LVI1720180
Item no GTIN06414905218301