Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor S-Press T-stuk binnendraad 50-Rp1"-50

GF Uponor S-Press T-stuk binnendraad 50-Rp1"-50
Ar. Nr.1046929

Artikeldetails

Afmetingen

Artikeleenheid Lengte145
Artikeleenheid Breedte90
Artikel Eenheid Gewicht0,771
Item_UOMst.
Artikel Eenheid Hoogte50

Measurements

Binnendraad Rp1
z133,6
Lengte (l2)56
Z333,6
Lengte (l1)71,5
Z236,9
Lengte (l3)71,5

Packaging

Verpakking GTIN06414905401659 06414905401666
Verpakkingsbreedte180 800
Verpakkingsgewicht2,408 192,64
Verpakkingshoeveelheid3 240
Verpakkingshoogte110 584
Verpakkingslengte205 1200
VerpakkingstypeBase_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,004059 0,56064

Product code

Item no VVS045478437
Item no LVI1720955
Item no EAN4021598114265
Item no GTIN04021598114265
Item no NRF1627554
Item no GF35001046929