Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Smatrix Base regelmodule

GF Uponor Smatrix Base regelmodule
Ar. Nr.1093017

Artikeldetails

Afmetingen

Artikel Eenheid Gewicht1,474
Artikeleenheid Breedte110
Artikel Eenheid Hoogte55
Item_UOMst.
Artikeleenheid Lengte340

Measurements

LENGTH_L340
Z-meting h55
Z-meting w110

Packaging

Verpakking GTIN06414905441495 06414905443253 06414905503889
Verpakkingsbreedte155 300 800
Verpakkingsgewicht1,7820 7,5000 205,0000
Verpakkingshoeveelheid1 4 96
Verpakkingshoogte80 300 1044
Verpakkingslengte380 400 1200
VerpakkingstypeBase_Box Medium_Box Pallet
Verpakkingsvolume0,004712 0,036 1,00224

Product code

Item no VVS466253310
Item no LVI2024563
Item no GTIN06414905228010
Item no NRF8361138
Item no EAN6414905228010
Item no GF35001093017
Item no RSK2988491

Documenten

Product informatie
154 B1097150

GF PI Uponor Smatrix Base Pulse (1097150)

Installatie- en bedieningshandleiding
5 KB1137989

GF IOM Uponor Smatrix Base PULSE (1137989)

Installatierapport
2 KB1138031

GF IR Uponor Smatrix Base PULSE (1138031)

EU-conformiteitsverklaring
1 KB1132746

Uponor DoC Smatrix 1071651 INT (1132746)