Vul het BIM winkelmandje vanuit de productcatalogus

GF Uponor Uni Pipe PLUS wit 25x2,5 3m

GF Uponor Uni Pipe PLUS wit 25x2,5 3m
Ar. Nr.1060785

Artikeldetails

Afmetingen

Item_UOMm
Artikeleenheid Breedte25
Artikeleenheid Lengte1000
Artikel Eenheid Gewicht0,264
Artikel Eenheid Hoogte25

Measurements

Lengte3
Wanddikte_s2,5
Buitendiameter_do25

Packaging

Verpakking GTIN06414905412655 06414905635351 06414905635566
Verpakkingsbreedte25 110 1150
Verpakkingsgewicht0,792 12,40 632
Verpakkingshoeveelheid3 30 1530
Verpakkingshoogte25 110 725
Verpakkingslengte3000 3080 3080
VerpakkingstypePiece Cover_Pipe Wooden_Cage
Verpakkingsvolume0,001875 0,037268 2,56795

Product code

Item no RSK2004939
Item no LVI1720147
Item no GTIN04021598121911
Item no GF35001060785
Item no NRF5071328
Item no EAN4021598121911
Item no VVS087480025
Item no NOBB53581712