Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360TM

WE CAN DO IT!

Kompleksowe rozwiązania dla projektów infrastrukturalnych i przemysłowych

Nie ma jednego, ustalonego sposobu rozwiązywania wszelkich problemów związanych z infrastrukturą i wyzwaniami napotykanymi w przemyśle. Każda sytuacja zasługuje na rozwiązanie zoptymalizowane. Każde wyzwanie wymaga wiedzy specjalistycznej. Projekty tego rodzaju wymagają również innowacyjnego spojrzenia na problem i nowatorskiego myślenia, a także doświadczenia w terminowej realizacji zadań.

Usługa rozwiązań projektowych Uponor Infra 360TM to potrzebna wiedza specjalistyczna, 100-letnie doświadczenie oraz niezawodność, gwarantowane przez najsprawniejszego producenta, zdolnego do produkowania i wdrażania rozwiązań w ramach zintegrowanego, dobrze skoordynowanego procesu. Oferujemy rozwiązania, które uwzględniają wszystkie Państwa potrzeby, wymagania, warunki operacyjne i przyszłe wdrożenia — niezależnie od zakresu i skali danego zadania. Zapewniamy zoptymalizowane, całościowe rozwiązanie, zaprojektowane i zainstalowane w terminie i w efektywny sposób.
Uponor Infra 360 Installationsservice

Dzięki Rozwiązaniom projektowym Uponor Infra 360TM zyskujesz:

  • Zespół specjalistów z doświadczeniem w zarządzaniu złożonymi projektami infrastrukturalnymi
  • Dostęp do wysoko wyspecjalizowanych zespołów w różnych dziedzinach wiedzy, takich jak projekty na zamówienie, nietypowe instalacje, zarządzanie projektami czy wydajne procesy produkcyjne
  • Poczucie pewności, że dostarczone przez nas rozwiązanie spełnia najwyższe standardy jakości i wydajności
  • Gotowe rozwiązanie, które od początku do końca zostało opracowane i dostarczone specjalnie dla Ciebie - i tylko dla Ciebie

Do usług klientów przy każdym projekcie

Zdarzają się takie projekty instalacji podziemnych, których nie da się zrealizować z wykorzystaniem standardowych rozwiązań. Nasz wyspecjalizowany zespół inżynierów jest zawsze do Państwa usług. Są to wysoko wykwalifikowani projektanci i specjaliści, którzy potrafią zbudować w oparciu o wymagania klienta każdy możliwy do wykonania rodzaj unikatowego rozwiązania. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo pomocy w projektowaniu lub zarządzaniu projektem, czy też konsultacji ekspertów, zawsze chętnie udzielimy pomocy.

Projektowanie i obliczenia

Wsparcia przy projektowaniu udzieli Aleksandra, bo prawidłowe obliczenia i wymiarowania są kluczowe dla projektu.

Produkty szyte na miarę

Bartłomiej zadba o to, by nasze rozwiązania były dopasowane do Twoich potrzeb znacznie skracając czas instalacji na budowie.

Usługi serwisowe

Spawanie bądź zgrzewanie rur i układanie ich w różnych warunkach wymaga specjalistycznych umiejętności. Paweł can do it!

Zarządzanie projektem

Agnieszka - nasz koordynator sprzedaży projektowej zajmie się wszystkim zapewniając ekonomiczność działań i najwyższą jakość.

Wsparcie techniczne

Paweł przeprowadzi szkolenia i konsultacje techniczne przy doborze rozwiązań na etapie projektowania i realizacji zadania.

Kontakt

Masz problem, pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami! Razem z Karoliną znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Unikatowy tunel podziemny w Linköping

Wszystkie elementy tej podziemnej infrastruktury są skupione w jednej lokalizacji — w obrębie liczącego 2,2 km długości tunelu Vallastaden Infraculvert. Mieszczą się w nim rury „inframediów”, takich jak woda pitna, ścieki, okręgowy system grzewczy i chłodzący, elektryczność, sieć światłowodowa i zautomatyzowana instalacja podciśnieniowa.

Budowa kolektora awaryjnego do oczyszczalni "Czajka"

Gdy w 2020 r. w Warszawie doszło do kolejnej awarii systemu przesyłającego ścieki do oczyszczalni "Czajka", firma Uponor Infra jako wykonawca w ekspresowym tempie wybudowała rurociąg awaryjny (wyprodukowała, dostarczyła i połączyła rury, które zostały ułożone na moście pontonowym).  Budowa dwóch nitek rurociągu przebiegła szybko i sprawnie, a nowy system przesyłowy przejął zadania uszkodzonego kolektora GRP niemal natychmiast po zakończeniu montażu.

Rozwiązania projektowe Uponor Infra 360
Dzięki usłudze Uponor Infra 360TM znajdziemy doskonałe rozwiązanie dla Państwa projektu. Czy chcą Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi klienci ograniczyli koszty nawet o 15–30% poprzez znalezienie właściwego, zoptymalizowanego rozwiązania?

Wody opadowe

Gospodarka wodami opadowymi staje się szczególnie ważnym czynnikiem w projektowaniu przestrzeni miejskich, gdyż rośnie częstotliwość deszczy nawalnych i powodzi wiosennych. Warto dowiedzieć się więcej, jak usługa Uponor Infra 360™ pozwoliła rozwiązać niektóre z narastających wyzwań gospodarki wodami opadowymi.

Innowacyjne rozwiązania do filtrowania spływających wód opadowych w Finlandii

Dzięki połączeniu terenów zielonych, zielonych dachów oraz zaprojektowanych i wyprodukowanych przez Uponor filtrów, udało się zmniejszyć spływ wód opadowych do lokalnych dróg wodnych.

Jakie korzyści zapewnia klientom usługa Uponor Infra 360™

W trakcie każdego pierwszego spotkania z klientem trzeba mu przekazać jedną kluczową informację.

Nowe wyzwania związane z ochroną środowiska

Systemy gospodarki wodami opadowymi muszą się dziś koncentrować tak samo silnie na jakości wody, jak niegdyś na jej ilości.

Zbiorniki: mądry wybór w przypadku wód opadowych

Z uwagi na ich liczne zalety, rozwiązania oparte na zbiornikach to niewątpliwie najlepszy wybór w niemal wszystkich scenariuszach realizowanych na dużą skalę.

Przemysł

Płyny do przetwarzania żywności, czysta woda, substancje chemiczne i substancje o silnych właściwościach ściernych stanowią podstawę wielu procesów przemysłowych. Zachęcamy do przeczytania więcej o tym, jak usługa Uponor Infra 360™ pomogła zmaksymalizować wydajność i bezpieczeństwo rozwiązań do zarządzania cieczami w procesach przemysłowych.

Dostarczone rozwiązania

Kluczem do sukcesu jest ścisła współpraca

Kompleksowe podejście firmy Uponor Infra zastosowane w ramach usługi Uponor Infra 360TM zapewniło ścisłą współpracę z partnerami i klientami firmy na różnych etapach budowy największego zakładu przetwórstwa drewna na półkuli północnej.

Innowacje zapewniające oszczędności

Pewna szwedzka firma energetyczna zamierzała rozbudować swoją okręgową stację chłodzenia. Poszukiwała rozwiązania, które byłoby bardziej przyjazne dla środowiska niż rozwiązania tradycyjne, a ponadto zapewniało oszczędności.

Dostawy rur do hodowli ryb na Północnym Atlantyku

Trudne warunki pogodowe i wodne oraz wyzwania logistyczne sprawiają, że dostarczone rozwiązanie musi spełniać wysokie standardy.

Rekordowe rury do wody chłodzącej

Największy pod względem średnicy rurociąg z tworzywa zainstalowany kiedykolwiek w Finlandii służy do odprowadzania wody chłodzącej z elektrowni na biopaliwo w Keljonlahti.