Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Ecoflex rubber end cap 25-28+32+40/175

GF Uponor Ecoflex rubber end cap 25-28+32+40/175
Obj. č.1094252

Podrobnosti o položke

Rozmery

Jednotková hmotnosť položky0,55
Dĺžka jednotky položky184
Item_UOMks
Výška jednotky položky175
Šírka jednotky položky175

Measurements

Vnútorný_priemer_di140
Vnútorný_priemer_di175
LENGTH_L184
Dĺžka (l1)90
Vnútorný_priemer_di225

Packaging

Balenie GTIN06414905291342
Dĺžka balenia184
Hmotnosť balenia0,6
Množstvo v balení1
Objem balenia0,005635
Šírka balenia175
Typ baleniaPlastic_Bag
Výška balenia175

Product code

Item no LVI3010124
Item no GTIN06414905279319
Item no VVS087856641
Item no RSK2282718
Item no GF35001094252
Item no NRF8360948
Item no EAN6414905279319

Dokumenty

Montážny návod
289 B1022116

GF IM Uponor Ecoflex rubber end cap (1022116)

Technical information
10 KB1120217

GF TI Uponor Ecoflex piping systems (1120217)