Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Q&E redukovaná spojka 25-20

GF Uponor Q&E redukovaná spojka 25-20
Obj. č.1008676

Podrobnosti o položke

Rozmery

Šírka jednotky položky30
Výška jednotky položky23
Dĺžka jednotky položky53
Item_UOMks
Jednotková hmotnosť položky0,012

Measurements

Dĺžka (l2)28
LENGTH_L53
z13
Dĺžka (l1)22

Packaging

Balenie GTIN06414905253531 06414900630627 06414900630634
Dĺžka balenia185 282 1200
Hmotnosť balenia0,063 0,604 97,48
Množstvo v balení5 40 4800
Obalový materiál (číslo)04 20 -
Obalový materiál (krátky)PELD PAP_C -
Objem balenia0,0008325 0,000801 0,8774399999999999
Šírka balenia110 187 800
Typ baleniaPouch Medium_Box Pallet
Výška balenia50 97 914

Product code

Item no VVS045286125
Item no LVI2072421
Item no GTIN06414907050121
Item no GF35001008676
Item no NRF5110746
Item no EAN6414907050121
Item no RSK1899337