Naplňte nákupný košík BIM z katalógu výrobkov

GF Uponor Q&E redukovaný T-kus 32-40-32

GF Uponor Q&E redukovaný T-kus 32-40-32
Obj. č.1008713

Podrobnosti o položke

Rozmery

Šírka jednotky položky74
Jednotková hmotnosť položky0,083
Item_UOMks
Dĺžka jednotky položky132
Výška jednotky položky37

Measurements

z130
Dĺžka (l3)65
Dĺžka (l2)61
Z330
Dĺžka (l1)65
Z217,5

Packaging

Balenie GTIN06414905254699 06414905254705 06414905254712
Dĺžka balenia134 287 1200
Hmotnosť balenia0,087 1 120
Množstvo v balení1 10 1000
Objem balenia0,00065325 0,00606144 0,87744
Šírka balenia125 192 800
Typ baleniaPlastic_Bag Box Pallet
Výška balenia39 110 914

Product code

Item no LVI2072247
Item no GTIN06414907052231
Item no VVS045281578
Item no RSK1882091
Item no NRF5111987
Item no EAN6414907052231
Item no GF35001008713